24x7.lt

Fost Print Junior 15ml geriamos ampulės N20

Maisto papildas
 
 
 
Gamintojas :  Soria Natural
Brūkšninis kodas :  8422947062934
Grupė :   Maisto papildai -> Paaugliams
Pakuotė : 15 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
WellTeen Him tabletės N30
WellTeen Him tabletės N30
WellTeen Her tabletės N30
WellTeen Her tabletės N30

Fost Print Junior 15ml geriamos ampulės N20

Informacinis lapelis
 


FOST PRINT JUNIOR SU NATŪRALIŲ BIČIŲ PIENELIU, BIČIŲ PIKIU, MEDUMI, VITAMINAIS, MINERALAIS BEI ARGININU.
APRŪPINA BŪTINA PAPILDOMA ENERGIJA MOKYMUISI IR SPORTUI MOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKUS IR PAAUGLIUS.

ATF PIRMTAKAS

Tai specialios paskirties maisto produktas, praturtintas kalciu ir vitaminu D3, kuriame dera ypatingos dviejų produktų - FOST PRINT ir BIČIŲ PIENELIO - savybės.

Kadangi FOST PRINT sudėtyje yra fosforo, gliukozės ir mineralų, jis yra svarbus ATF pirmtakas, kurio molekulės naudojamos kaip energijos šaltinis. Natūraliame bičių pienelyje (500 mg/buteliuke) yra daug aminorūgščių, baltymų, fosfolipidų, mineralų ir vitaminų, dėlto jis yra ne tik pilnavertis, bet ir natūralus produktas.

FOST PRINT JUNIOR rekomenduojamas kaip būtinos papildomos energijos šaltinis mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams sportuojant ir mokantis.

SUDĖTIS: kamštelyje - kalcis, fosforas, fluoras, selenas, cinkas, jodas, kalis, argininas; buteliuke - gliukozė, fruktozė, natūralus bičių pienelis (500 mg/buteliuke), bičių pikis (1000 mg/buteliuke), medus; alaus mielės, kultivuotos terpėje su: magniu, kaliu, fosforu, kalciu, vitaminu C, vitaminu D3, chromu; vitaminai A, C, E ir B kompleksas (iš bičių pienelio); magnio karbonatas, natūralios citrinų ir braškių kvapiosios medžiagos, glicerinas, vanduo.

Pagrindiniai šio preparato komponentai:
Bičių pienelis

Tai visiškai natūrali medžiaga, gerai toleruojama ir neturinti kontraindikacijų. Bičių pienelyje gausu vitaminų, mikrooelementų, baltymų, kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Pačios veikliausios yra riebalinės kilmės deceninės rūgšties dariniai: hidroksitransdeceninė r., ketotransdeceninė r. ir pan. Bičių pienelio poveikis į širdies - kraujagyslių sistemą nė kiek nenusileidžia koenzimo Q10 poveikiui. Teigiama, kad bičių pienelis, ypač su vitaminu C, stimuliuoja priešvėžinį imunitetą.

Bičių pienelis:
* stimuliuoja, suteikia energijos, euforizuoja;
* gerina bendrą organizmo būklę, skatina medžiagų ir reguliuoja riebalų apykaitą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje;
* gerina širdies darbą, reguliuoja kraujo spaudimą;
* tolina senatvę, didina lytinį pajėgumą, lengvina klimakso reiškinius, skatina žindyvių pieno gamybą;
* lengvina ir naikina streso padarinius, depresiją, kitus nervų sistemos sutrikimus (neurasteniją, baimę ir pan.);
* stiprina imuninę sistemą, efektyviai apsaugo nuo peršalimo ligų (gripo, katarų ar pan.);
* ypač vartotinas sergant išsėtine skleroze, Parkinsono liga ir astma ; Bičių pikis (propolis) Šis natūralus produktas pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis, priešvėžinėmis, antidepresinėmis, stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, stimuliuoja imunitetą, mažina kapiliarų pralaidumą, reguliuoja skydliaukės veiklą, gerina kepenų veiklą, didina hemoglobino kiekį kraujyje.

Dėl šių savybių bičių pikis yra naudojamas ir sporte - vien su juo gerus rezultatus pasiekė daug sporto komandų ar pavienių sportininkų. Kadangi bičių pikis dar ir stiprina organizmo imuninę sistemą, reikia paminėti, kad imuninės sistemos stiprumas yra ir geresnės savijautos, ir geresnių sportinių rezultatų garantas. Bičių pikis naudojamas gydant aterosklerozę, hipertoninę ligą, anemiją, chroninę ir alerginę slogą, pneumoniją, chroninį kolitą, nutukimą, susijusį su skydliaukės nepakankamumu. Dėl imuninės sistemos stimuliuojančio poveikio rekomenduojamas gripo ir kitų infekcinių susirgimų profilaktikai ir gydymui.

Taip pat rekomenduojamas esant smegenų kraujotakos nepakankamumui, depresinei būsenai, nerviškumui, sergant Parkinsono liga, išsėtine skleroze, progresuojančia raumenų distrofija, esant antioksidantų poreikiui.

MAISTINĖ IR ENERGINĖ VERTĖ (10 ml): energinė vertė - 26,9 Kcal, baltymų - 0,241 g, angliavandenių - 6,26 g, riebalų - 0,1 g.

AMINORŪGŠČIŲ, MINERALŲ IR VITAMINŲ KIEKIS (10 ml): Fosforas: 35,7 mg Kalcis: 26,59 mg Kalis: 31,63 mg Chromas: 31,0 mcg Magnis: 1,8 mg Vitaminas C: 60,0 mg Vitaminas A: 20,0 mcg Vitaminas D: 2,5 mcg Vitaminas E: 1,0 mg Vitaminas B12: 0,25 mcg Argininas: 100,0 mg Jodas: 100,0 mcg Cinkas: 13,5 mg Selenas: 18,26 mcg Fluoras: 0,91 mcg

VARTOJIMO BŪDAS: Gerti vieną buteliuką per dieną, vieną ar praskiestą stikline vandens ar vaisių sulčių. Gerti iš karto po buteliuko atkimšimo, kuo ilgiau palaikant preparatą burnoje. Sportuojantiems vaikams rekomenduojamas 1 buteliukas 20-30 min. prieš varžybas, jei kitaip nenurodė sporto gydytojas ar treneris.

PASTABA. Nevartoti asmenims, alergiškiems bičių produktams. Prieš vartojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

KIEKIS: 20 buteliukų po 10 ml. NETO TŪRIS: 200 ml.

PAGAMINTA ISPANIJOJE.

GAMINTOJAS: SORIA NATURAL S.L., Garray, Soria, Ispanija. Importuotojas: Edvardo Kazlauskio įmonė, P. D. 2058, 3000 Kaunas. Laikyti sausoje vėsioje vietoje. RSI: 2601038/SO-04381.

PRIEŠ VARTOJIMĄ SUPLAKTI. Nuosėdos ir buteliuko turinio drumstumas preparato veiksmingumui įtakos neturi. SERIJOS NUMERIS/GALIOJA IKI: Žr. ant pakuotės šono.

ATKIMŠIMO INSTRUKCIJA (Žr. piešinius ant pakuotės):
1. Sukti kamštelį rodyklėmis nurodyta kryptimi iki galo. Kamštelyje esančios medžiagos subyrės į buteliuko vidų.
2. Stipriai suplakti, kad gerai ištirptų milteliai. Atsukti kamštelį ir gerti vieną ar praskiestą vandeniu ar vaisių sultimis.

Literatūra: Dr. J. Macarron. LA MEDICINA NATURAL APLICADA AL DEPORTE, 1997 Moderno compendio de terapeutica natural y productos naturales. Cuarta edition Dr. Yves Donadieu. La Gelee royale. 5 ed. Natural Medicines Comprehensive Database. 2000, 3rd Edition Dr. Yves Donadieu. La Propolis. 1993, 4 ed. Edvardas Kazlauskis, 2003.

Perspausdinti ir/ar platinti draudžiama.
Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

* Rodoma minimalaus vieneto (tabletės, kapsulės, piliulės, pakelio) sudėtis


RMV* - referencinė maistinė vertė procentais. 

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke