24x7.lt

Atsakomybės apribojimas


UAB "Skaitos kompiuterių servisas" (SKS) administruoja viešai prieinamą portalą www.vaistai.lt (portalas).

Čia pateikiama informacija remiasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintomis VAISTINIŲ PREPARATŲ REKLAMOS TAISYKLĖMIS (2006 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. V-1128).

Esminiai TAISYKLIŲ punktai:
II skyrius 3 punktas. Vaistinių preparatų reklama naudojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymu, Lietuvos Respublikos reklamos įstatymu, Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymu, Taisyklėmis ir kitais teisės aktais.
II skyrius 5 punktas. Vaistinio preparato reklamos davėjas (toliau - reklamos davėjas) gali būti tik vaistinio preparato rinkodaros teisės turėtojas ir (ar) jo atstovas.
II skyrius 6 punktas. Reklamos gamintojas, tarpininkas ar skleidėjas, išskyrus, kai jie yra reklamos davėjai, gali gaminti, tarpininkauti ar skleisti vaistinio preparato reklamą tik sudarę sutartis raštu su reklamos davėju.

Portalo www.vaistai.lt administravimas, operatyvus informacijos atnaujinimas, pakeitimas, papildymas ir talpinimas yra kasdienis SKS darbas, o pagrindinis tikslas, kad informacijos vartotojai laiku ir patogiausiu jiems būdu, rastų aktualią informaciją.

Nuolatinė komunikacija su farmacijos rinkos dalyviais užtikrina savalaikį informacijos pateikimą. Už pateiktos informacijos turinį pilnai atsako informaciją pateikusi įmonė ar farmacijos kompanija kuri ir yra produkto rinkodaros teisės turėtoja.

Už informacijos kuri yra pateikta, straipsniuose, rekomendacijose, aprašymuose ir pranešimuose www.vaistai.lt portale panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Dėl pateiktoje informacijoje aprašytų gydymo ar sveikatingumo metodų taikymo ir vaistų vartojimo, paslaugos vartotojas privalo kreiptis patarimo į savo gydytoją ar vaistininką.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs pasirenkate, skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai ar kompiuterinei sistemai.

Portalo ir programų pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portalas www.vaistai.lt nėra atsakingas už svetainių, į kurias pateiktos nuorodos portale, turinį.

SKS negali garantuoti kad portalo ir programų paslaugos teikimas bus visiškai sklandus, nepertraukiamas ir be klaidų. Kiek priklauso nuo mūsų, padarysime viską, kad defektai būtų laiku ištaisyti, o paslauga būtų apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų.

Jeigu pastebėjote informaciją ar nuorodą, kuri gali pažeisti LR įstatymus ar pažeidžia autorines teises, prašome pranešti el.paštu tokia informacija ar nuoroda iš portalo www.vaistai.lt bus pašalinta.

 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke