24x7.lt
Kaip atpažinti, kada odai trūksta drėgmės?Odos dehidratacija, kitaip – drėgmės praradimas – vargina ne vien turinčius sausą odą. Drėgmės gali trūkti ir kitiems odos tipams: dažnas nustemba sužinojęs, kad riebi, aknės kamuojama oda gali būti ir stipriai išsausėjusi. Tad kaip atpažinti, ar odai trūksta drėgmės, kaip pasirinkti tinkamas drėkinamąsias priemones ir išvengti nemalonių išsausėjimo pasekmių?
daugiau
Vakuuminis masažas ir jo nauda žmogaus organizmuiVakuuminis masažas pasiūlymi įvairiausia nauda žmogaus organizmui – jis puoselėja ne tik grožį, bet ir sveikatą. Visiems puikiai žinoma, jog šio masažo dėka naikinamas celiulitas, tačiau jis taip pat naudingas sergant peršalimo ligomis, uždegimais, turint problemų su stuburu, skausmo bei patikinimo mažinimui ar traumų profilaktikai.
daugiau
Gydytoja pataria: kaip natūraliai sugrąžinti odai jaunystęGrožio procedūras atliekantys gydytojai teigia, kad pacientus darosi vis sunkiau kuo nors nustebinti. Naujos technologijos vis plačiau apgaubia grožio sritį, todėl atsiranda dar naujesnių ir patogesnių būdų, galinčių prisidėti prie odos puoselėjimo. Gydytoja dermatovenerologė Renata Kliunkienė pasakoja apie procedūrą, kuri lengvai pašviesina veido odą ir lygina raukšles.
daugiau
Augalas, jau 5 tūkst. metų padedantis puoselėti odos ir plaukų grožįŽmonės apie alavijų naudą žinojo jau prieš 5 tūkst. metų. Šis augalas turi daugiau kaip 200 aktyvių komponentų, įskaitant vitaminus, mineralus, fermentus bei riebalų rūgštis, ir yra naudojamas įvairiems vaistams gaminti. Siūlome namuose susimaišyti keletą veiksmingų produktų plaukams, kūnui ir veidui.
daugiau
Odos priežiūra šaltuoju metų laiku: pataria kosmetologėSiekiant tinkamai pasirūpinti tiek veido, tiek kūno oda, svarbu suprasti, kokį reikšmingą vaidmenį ji atlieka. Svarbiausia odos paskirtis – saugoti mūsų organizmą nuo išorinių dirgiklių ir žalingų medžiagų – žvarbaus vėjo, šalčio, karščio ir saulės spindulių, kenksmingų cheminių medžiagų, mus supančių bakterijų. Jei odą prižiūrėsime tinkamai, tikėtina, kad organizmas bus apsaugotas nuo sunkių sveikatos sutrikimų ateityje, o mes džiaugsimės gražia ir sveikai atrodančia oda. Apie odos priežiūrą šaltuoju metų laiku pasakoja kosmetologė Vaida Galvanauskaitė.
daugiau
Vyrų odos problemos: kaip su jomis tvarkytis?Kaip išlaikyti odą sveiką ir gražią? Šis klausimas aktualus ne tik moterims, bet ir vyrams. Tiesa, moterys labiau linkusios domėtis odos priežiūra ir skirti jai daugiau dėmesio. Vyrai, priešingai, susidūrę su odos problemomis dažnai nežino, ką daryti. Jiems padėti gali kelios paprastos, tačiau labai svarbios kasdienės taisyklės.
daugiau
Norite atsikratyti priauginamų sruogų? Štai ką turite žinotiDaugelis moterų pasvajoja apie ilgus, žvilgančius plaukus. Toms, kurioms sunku užsiauginti savus, prisiaugina – juk šiuolaikinės technologijos leidžia daryti tikrus stebuklus. Tačiau po tokių procedūrų plaukams reikia poilsio. Nusprendusios atsisakyti priaugintų plaukų, turėtumėte žinoti, kad kelis mėnesius natūraliems plaukams prireiks išskirtinės priežiūros.
daugiau
Moterų istorijos: odos priežiūra šaltuoju sezonu – tikras iššūkisDaugelis žino, kad oda šaltuoju sezonu reikalauja ypatingos priežiūros. Dėl šalčio, vėjo ir temperatūrų skirtumų ji netenka drėgmės, šerpetoja, parausta, išryškėja ir saulėtos vasaros padariniai. Trys moterys dalijasi didžiausiais savo odos priežiūros iššūkiais atšalus orui, kuriuos komentuoja klinikos „Grožio chirurgija“ gydytoja dermatovenerologė Eglė Drukteinienė.
daugiau
Dėl ankstyvo odos senėjimo kalti ne vien genai. Veido jogos patarimaiTurėti sveiką ir gražią odą nori bene kiekviena moteris. Paklaustos, kaip jos save vertina, daugelis tikina, kad jų biologinis amžius nesutampa su veido odos amžiumi. Socialiniame tinkle atlikus apklausą paaiškėjo, kad vyresnės nei 30 metų moterys mano, kad jų oda bent 4 metais vyresnė nei jos pačios. Jaunesnės moterys dar kritiškesnės – jos teigia, kad jų veido oda bent 6 metais atrodo seniau nei yra iš tikrųjų.
daugiau
Patarimai, kaip atgaivinti nagus po priauginimo procedūrosAnot specialistų, nagų priauginimas žalos nepadaro, jei darbą atlieka specialistai ir yra naudojamos kokybiškos priemonės. Tačiau po procedūrų prireikia kelių mėnesių, kad natūralūs nagai atsigautų ir taptų tokios būklės, kokios buvo prieš procedūrą.
daugiau
81 - 90 iš 730 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke