24x7.lt

Ruošiamės vasarai: kaip sumažinti celiulitą?Celiulitas yra toksinis riebalų susikaupimas, neretai vadinamas panikulioze. Deja, bet celiulitu skundžiasi apie 90 proc. pasaulio moterų. Dažniausiai jis susidaro dėl genetinių veiksnių ar hormonų disbalanso, antsvorio, netinkamos mitybos bei gyvenimo būdo, mažo fizinio aktyvumo, lėtinių ligų, staigių svorio pokyčių ar net nekontroliuojamo streso.

daugiau

Plauti galvą tik kartą per savaitę – tai įmanomaVieniems plaukai riebaluojasi itin greitai, kiti gali nors ir savaitę išvaikščioti netrinkę savo plaukų. Kasdienis galvos plovimas kaip tik gali būti pagrindinė priežastis, kodėl mūsų plaukai greitai susiriebaluoja. Kokios priemonės padėtų plaukus trinkti vos vieną kartą per savaitę?

daugiau

Pavasarį saulė pavojingiausia vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėmsNors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad saulė pavasarį nėra labai kaitri, šiuo metų laiku saulės spinduliai vieni pavojingiausių. Taip yra todėl, kad po žiemos oda yra jautresnė, labiau sudirgusi, be to, saulės skleidžiami ultravioletiniai (UV) spinduliai pavasarį yra mažiau sugeriami atmosferoje. Ketinantiems šiuo laikotarpiu ilgiau pabūti lauke specialistai rekomenduoja naudoti nuo saulės poveikio saugančias kosmetines priemones, taip pat galvos apdangalus bei akinius nuo saulės, nes UV spinduliuotė gali būti kenksminga ne tik odai, bet ir akims.

daugiau

Pavasario saulė taip pat gali pakenkti odai ir ją nudegintiPo permainingų pavasario orų mėgaudamiesi pasiilgta saule, žmonės dažnai daro vieną klaidą – nepasirūpina odos apsauga nuo kenksmingų ultravioletinių (UV) spindulių. Net jei diena debesuota ar atrodo, kad saulė nepakankamai kaitri, neapsaugota oda vis tiek gali nudegti, joje gali būti suaktyvinami pavojingi procesai.

daugiau

Ką daryti, kad plaukai neslinktų, nelūžinėtų ir blizgėtųKepurėms po žiemos pagaliau iškeliaujant į spintos gilumą, gatvėse vėl daugiau dėmesio atkreips smagiai plevėsuojantys praeivių plaukai. Daugelis skuba į kirpyklas ne tik atsinaujinti šukuosenos, bet ir prašyti recepto – ką daryti, kad plaukai neslinktų, nelūžinėtų ir blizgėtų. Plaukų priežiūros ekspertai pastebi, neretai plaukų būkle džiaugtis trukdo gajūs grožio mitai, o atradus sau tinkančią šukuoseną neverta vaikytis madų.

daugiau

Kaip dažnai trinkti galvą ir kodėl svarbu pasirūpinti ne tik plaukais, bet ir galvos odaNetinkamai, per dažnai arba per retai trenkant galvą  gali kilti nepageidaujamų padarinių, tokių kaip pleiskanos arba pastovus galvos niežėjimas. Specialistai teigia, kad norint to išvengti, vertėtų atidžiai domėtis perkamomis plaukų priežiūros priemonėmis ir vengti produktų, kuriuose gausu dažiklių, kvapiklių arba cheminių medžiagų.

daugiau

Metas odą paruošti pavasariui: vien kremo neužteksŽiemos sezonu rečiau vėdinamos patalpos, šildymas, prausimasis karštesniu vandeniu, taip pat lauke pasitinkantys aplinkos veiksniai, tokie kaip snygis, vėjas, šaltukas ar lijundra, nemenkai paveikia didžiausią žmogaus organą – odą. Netinkama odos priežiūra ir prastas kosmetikos priemonių parinkimas gali lemti gausybę problemų. Tad kaip turėtų atrodyti teisinga odos priežiūros rutina, belaukiant kalendorinio pavasario, ir kokių veikliųjų medžiagų žvalgytis produktų sudėtyse?

daugiau

Sausėja ir skilinėja lūpos: kokių medžiagų ieškoti lūpų balzamo sudėtyje?Žiemą išsausėjusios ir skilinėjančios lūpos gali varginti kur kas stipriau negu bet kuriuo kitu metų laiku. Kokias klaidas darome prižiūrėdami savo išsausėjusias lūpas, ko ieškoti lūpų balzamo sudėtyje?

daugiau

Rūgštinės veido priemonės: mada, inovacija, o gal būtinybė?Apie rūgštinius produktus, skirtus veido odos priežiūrai, sklando nemažai legendų. Vieni pamena laikus, kai gydyti problematiškai odai vietoje toniko būdavo pasitelkiamas grynas salicilo rūgšties tirpalas. Kiti yra girdėję, o gal ir patys yra susidūrę su odos reakcija, rūgštinius produktus, pavyzdžiui, retinolį panaudojus be tinkamų apsaugos nuo saulės priemonių. Treti džiaugiasi pasiektais rezultatais ir kasdienės odos priežiūros rutinos jau nebeįsivaizduoja be priemonių, kurių sudėtyje yra rūgščių.

daugiau

Vasarą odą saugome nuo saulės, žiemą saugokime nuo šalčioNuo žiemos šalčio paraudę skruostai gal ir atrodo žavingai, tačiau šaltis gali būti pavojingas odai – pažeisti paviršinį jos sluoksnį ir taip sukelti odos paraudimą, šerpetojimą ar netgi įtrūkimus. Visa tai gali pasireikšti nemaloniais pojūčiais: odos tempimu, kaitimu ar patinimu. Kad taip nenutiktų, odai reikalinga intensyvesnė apsauga, ir ne tik einant į lauką, bet ir leidžiant laiką namuose.

daugiau
1 - 10 iš 794 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke