24x7.lt

Psichologas: vyksta daugiau karų nei matosi iš pirmo žvilgsnio, bet juos galima įveikti. Turime kurti gyvenimą, kad įveiktume blogį„Karas mus visus paveikė. Ir tuos, kuriems skauda, pikta, liūdna ir tuos, kurie nieko nesako. Visus be išimties. Karas vyksta ir mus žaloja. Kare žudomi ir žūsta žmonės, o tragedija neturi tautybės. Tai mūsų visų tragedija. Vyksta daugiau karų, nei matosi iš pirmo žvilgsnio“, – sako psichologas dr. Viktoras Keturakis.


daugiau

Vertingos sėklos, kurių turėtų būti kiekvienoje virtuvėjeRūpinantis savo mityba, į kasdienį savo valgiaraštį vertėtų įtraukti ir įvairias sėklas. Jos ne tik pagardina patiekalus, bet ir suteikia daugybę organizmui būtinų maistinių medžiagų – vitaminų, mineralų, baltymų, aukštos kokybės aliejų bei fermentų. O jei šis argumentas atrodo nepakankamai svarus – artimiau susipažinkite su penkių populiariausių ir vertingiausių sėklų nauda.


daugiau

Mikrobiologinė kosmetikos saugaDaugelis žmonių nesusimąsto, kad bet koks kosmetikos gaminys, kuris yra naudingas mūsų odai, taip pat yra gera terpė daugintis mikroorganizmams, t. y. bakterijoms ir grybeliui. Apie mikrobiologinį kosmetikos saugumą ir tyrimus papasakojo Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) Kauno skyriaus Mikrobiologinių tyrimų poskyrio vedėja Rasa Semoškaitė.

daugiau

Svogūnų gidas: skirtingos rūšys – skirtingiems patiekalamsNors atrodo, kad visi svogūnai vienodi, jų yra pačių įvairiausių rūšių: vienos jų – pasižymi aitrumu, kitos – saldumu. Todėl skirtingos rūšies svogūnai tinka skirtingiems patiekalams gaminti ir renkantis šią daržovę dėmesį atkreipti reikėtų į tai, ką žadate gaminti.


daugiau

Ką reikėtų prisiminti prekiaujant ir perkant maisto produktus turgavietėseAtėjus pavasariui ir vis labiau šylant orams, intensyvėja ir prekyba šalies turgavietėse. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) atkreipia dėmesį, kad pažeidimų prekiaujant maisto produktais turgavietėse vis dar pasitaiko, užfiksuojama ir nelegalios prekybos atvejų. Tikrindami turgavietes VMVT inspektoriai  atkreipia dėmesį į tai, kaip jose prekiaujantys laikosi maisto saugos, higienos reikalavimų, ar užtikrina produktų atsekamumą, tinkamą ženklinimą.

daugiau

Kaip nusiraminti, jei kamuoja nerimas?Jeigu prastai miegate, negalite susikaupti ir nenustygstate vienoje vietoje, sunku valdyti emocijas ar be aiškios priežasties patiriate galvos, skrandžio, raumenų skausmus, gali būti, kad jus vargina nerimas. Šis dėl susirūpinimo, įvairių dirgiklių ir baimės atsirandantis jausmas kasdien sukelia diskomfortą milijonams žmonių visame pasaulyje. Kaip nusiraminti?

daugiau

Kaip pasirūpinti savo fizine gerove?Norite visada gerai jaustis? Tokiu atveju sau reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Ne tik kartais išvykstant į SPA, tačiau kuriant aplinką, kuri atitinka jūsų kūno poreikius. Tai dažniausiai yra namai, kadangi juose praleidžiama bene daugiausia laiko. Žinoma, žmogaus fizinė gerovė yra neatsiejama nuo psichologinės ir viena kitai daro labai didelė įtaką. Reikia apgalvoti labai skirtingus gerovės principus, kurie padės Jums puoselėti tiek savo kūną, tiek sielą. Ir šis straipsnis – kaip tik Jums. Jame pateiksime kelis metodus, galimybes, kurios padės paprasčiau pasirūpinti savimi ir tuo pačiu rečiau sirgti, būti laimingesniu, gyventi patogiau. 

daugiau

Blogą burnos kvapą gali lemti kelios priežastys: netinkama higiena ar ligos požymis ?Blogas burnos kvapas ne tik nepadeda bendrauti, bet gali signalizuoti ir apie rimtesnius sveikatos sutrikimus. Pagrindinė priežastis, pasak BENU vaistinės ekspertės Ramunės Uosienės, dažniausiai yra bloga burnos higiena. Tad kaip tinkamai ją atlikti ir neprisišaukti rimtesnių sveikatos sutrikimų – pasakoja specialistė.

daugiau

NVSC: ką svarbu žinoti perkant kosmetikos gaminius internetuĮmantraus dizaino, ryškių spalvų, išsiskiriančios – būtent tokios kosmetikos gaminių pakuotės, ieškant produktų internete, dažniausiai patraukia dėmesį. Vis dėlto, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento specialistai pastebi, kad vartotojai turėtų labiau kreipti dėmesį ne į pakuotes, o į daug svarbesnę informaciją, esančią ant jų – nusprendus kosmetikos gaminį įsigyti internetu, reikėtų atsiminti keletą gaminių ženklinimo aspektų.

daugiau

Deguonies ir šviesos terapijos: alternatyvų joms nėraPastaruoju metu išpopuliarėjo neįprasti sveikatinimosi būdai, tarp jų ir deguonies bei šviesos terapija. Dėl šių procedūrų efektyvumo, greitai pastebimo rezultato ir neinvazinio atlikimo būdo alternatyvų joms nėra. „Hiperbarinė deguonies terapija – procedūra, kurios metu organizmas prisotinamas 6-8 kartus didesniu deguonies kiekiu nei normaliomis sąlygomis. Tai mažina nuovargį, atstato jėgas po didelio fizinio krūvio, gerina miego kokybę, bendrą fiziologinę ir psichologinę žmogaus būseną, regeneruoja odos audinius, skatina kolageno ir elastino gamybą, pagreitina randų ir žaizdų gijimą po operacijų, taip pat padeda atsikratyti antsvorio“, – komentuoja „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Roberta Janulytė.

daugiau
91 - 100 iš 2587 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke