24x7.lt

Darbas ir laisvalaikis prie kompiuterio – kaip apsaugoti savo akis?Vis daugiau žmonių tiek dirbdami, tiek laisvalaikiu žiūri į kompiuterio, telefono ar televizoriaus ekranus. Specialistai jau nebesistebi dideliu skaičiumi pacientų, patiriančių akių skausmus ar kitus negalavimus, todėl pabrėžia akių mankštos bei pertraukų nuo ekranų svarbą – jų teigimu, tai ne tik gali padėti sumažinti žalą akims, bet ir tam tikrais atvejais atkurti regėjimą.

daugiau

Kiviai – vaisiai, kurie kasdien turėtų atsidurti ant nėščiųjų ir sportuojančiųjų staloDėl savo įspūdingos išvaizdos ir malonaus skonio kiviai yra vieni labiausiai vertinamų vaisių. Pasak gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, vienas kivis patenkina visos dienos vitamino C poreikį tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.

daugiau

Kokios vaistažolės tinkamiausios moterų sveikatai gerintiLietuvoje nuo seno moterys, norėdamos palengvinti įvairius negalavimus, pasitelkia vaistažoles ir jų preparatus: šlapimo takų infekcijas ramina meškauogių ar bruknių lapų arbatomis, grožį ir savijautą puoselėja nakvišų aliejumi, sudirgusią odą ramina ramunėlių užpilais. Ką iš tradicinių metodų verta įtraukti į savo rutiną ir šiuolaikinėms moterims bei kokių vaistažolių rekomenduojama turėti namuose?

daugiau

Klausimas, kurį sau užduoti turi sportuoti nedrįstantys senjoraiAktyviai leisti laisvalaikį – sportuoti, bėgioti ar šokti – gali ir turi ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės. „Išėjus į pensiją gyvenimas nesibaigia. Priešingai – ir toliau tęsiasi. Tereikia drąsiai išnaudoti visą turimą laiką – galbūt pradėti mokytis naujos užsienio kalbos, galbūt skirti daugiau dėmesio fizinei ar kitai mėgstamai veiklai, būti kartu su artimaisiais. Visa tai padės gerai jaustis ne tik fiziškai, bet ir emociškai“, – teigia Ramunė Komžienė, Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedros lektorė.

daugiau

Turite tai žinoti prieš leisdami vaikams laižyti varveklius ar valgyti sniegąSniegą žiaumojantis ar varveklį laižantis vaikas nebūtinai yra tėvų priesakų neklausantis mažasis neklaužada. Kartais vaikus paskatina patys tėvai, manantys, kad tai grūdina organizmą, taigi padeda išvengti peršalimo ligų. Vis dėlto mokslinių tokio teiginio įrodymų nėra.

daugiau

Rinkdamiesi sveikesnį mitybos būdą, atkreipkite dėmesį į produktų maistinę vertęSveika, subalansuota mityba – vienas dažniausių įsipareigojimų, kuriuos prasidedant naujiems metams, kaip siektiną tikslą, yra linkę sau išsikelti žmonės. Pirmiausiai siekiant naujų tikslų, reikėtų pakeisti senus įpročius. Specialistų teigimu, pradėti įgyvendinti tokį iššūkį galima atsisakant pusfabrikačių ir greitų užkandžių, juos pakeičiant į mažiau apdorotus, daugiau maisto medžiagų, mineralų ir vitaminų turinčius produktus.

daugiau

Grikiai: kodėl šios kruopos yra tikras supermaistas?Grikiai – puikiai pažįstamos kruopos, kurių savo virtuvėje turi kone kiekvienas lietuvis, tačiau šiemet juos turėtų pamėgti ir visas pasaulis. Amerikiečiai grikius paskelbė vienais madingiausių ir įtraukė į 2024 metų sveikatai palankių maisto produktų 10-uką.

daugiau

Naktį prastai išsimiegojote? Kaip sau padėti ir atkurti miego režimąDaugelis kartais, norėdami atlikti kuo daugiau darbų, nusprendžia paaukoti savo miego valandas. Be to, neretai ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, stiprus stresas, turi įtakos poilsio kokybei. Kokių pasekmių tai gali sukelti mūsų sveikatai? Pasak Šiaulių „InMedica“ klinikos šeimos gydytojos Ingos Giedraitienės, miegas – varomoji mūsų organizmų jėga, o jam sutrikus padidėja įvairių ligų rizika.

daugiau

Natūralus antidepresantas magnis: padės išgyventi liūdniausią metų dienąTrečiasis sausio pirmadienis jau kelis dešimtmečius yra simboliškai laikomas niūriausia metų diena (angl. Blue Monday). Manoma, kad būtent šiuo laikotarpiu žmonės po šventinio šurmulio dažniausiai būna priversti sugrįžti į kasdienę rutiną ir neretai ima abejoti savo naujametinių tikslų įgyvendinamumu. Šis užplūstantis liūdesys gali būti paaiškinamas stipriau pasireiškiančiu sezoniniu nuotaikų svyravimu, taip pat viena iš priežasčių, kodėl taip nutinka, galėtų būti ir svarbaus mikroelemento – magnio – trūkumas.

daugiau

10 mažų įpročių, kurie gali pagerinti jūsų savijautąJau tradiciškai Naujųjų metų pradžia žymi laiką, kai ne retas mūsų keliamės ambicingus tikslus, duodame sau pažadus keisti ir gerinti įvairias savo gyvenimo sritis. Vis dėlto kartais net ir mažo pokyčio dėka gali pasikeisti labai daug. „Eurovaistinės“ vaistininkas Mindaugas Rutalė pranešime žiniasklaidai įvardina dešimt nedidelių įpročių, kuriuos prisijaukinti bus nesunku, o teigiamą rezultatą turėtume pajusti pakankamai greitai.

daugiau
71 - 80 iš 2815 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke