24x7.lt

5 patarimai norintiems žiemą pasitikti be peršalimoŠaltasis sezonas neretai tampa iššūkiu mūsų sveikatai, nes jam prasidėjus dažnai susiduriame su peršalimu ir virusinėmis ligomis. Tam, kad kiek įmanoma labiau išvengtume šių nemalonių ligų, turime pasiruošti iš anksto. Jei norite pasitikti žiemą be peršalimo ligų, rekomenduojame pasinaudoti šiais penkiais patarimais.

daugiau

Klausiate – atsakome: ar kambariniai augalai gali būti pavojingi gyvūnams?Daugelio mūsų namus puošia įvairiausi augalai, tačiau šeimininkams, auginantiems namuose ir keturkojus draugus, augalus vertėtų rinktis atsakingai ir ne tik pagal grožį. Kambariniai augalai gali būti pavojingi gyvūnams. Populiarieji augalai, kurie sutinkami daugelio namuose, tokie kaip: pinigų medis (Zamiokulkas), gyvūnui jo prarijus, gali sukelti stiprias žarnyno dirginimo reakcijas, įskaitant viduriavimą ir vėmimą.  

daugiau

Klausiate – atsakome: ar reikia pirktines šaldytas uogas apdoroti prieš vartojimą?Pasibaigus lietuviškų uogų derliui, prekyboje pasirodo vis daugiau šaldytų uogų įvežtų iš svetur. Tačiau, ar žinojote, jog įvežtas iš užsienio šalių, šaldytas uogas reikia tinkamai apdoroti prieš jas suvartojant? Pasaulyje per maistą plintančių virusų protrūkiai dažnai siejami su šaldytomis uogomis, todėl VMVT specialistai primena ir atkreipia dėmesį, kaip reikėtų jas taisyklingai apdoroti, jog būtų išvengta sveikatos sutrikdymo rizikos.

daugiau

Rytą pradėkite nuo maistingo glotnučio: patiks net ir tiems, kurie nevalgo pusryčiųŠąlantys orai kasmet pradeda siųsti išbandymus mūsų organizmui – nusilpęs imunitetas, nuovargis ir pirmieji peršalimo požymiai signalizuoja apie vitaminų trūkumą. Citrusiniai vaisiai, tokie kaip apelsinai, mandarinai, klementinai, o tarp jų ir kiviai – gali padėti užtikrinti tinkamą vitamino C kiekį ir padeda kovoti su įvairiomis ligomis, ypač, jei nuo jų pradedate savo rytą.

daugiau

Regėjimą stiprina ne tik morkosSpalio 13-ąją minima Pasaulinė regėjimo diena, todėl tai – puikus metas pagalvoti apie savo akių sveikatą. Kad regėjimui kenkia ilgos valandos prie kompiuterio ar nuovargis – supranta daugelis, todėl norint gerai matyti, regėjimą būtina nuolat stiprinti. O tai padaryti galima ne tik daugiau laiko leidžiant gamtoje, bet ir valgant akims naudingus maisto produktus: tam tikros rūšies žuvį, kiaušinius, daržoves bei vaisius.

daugiau

5 maisto produktai, kurie padeda stiprinti imunitetąŠaltuoju metų laiku svarbu pasirūpinti organizmo atsparumu įvairioms ligoms. Niekam ne paslaptis, kad būtent šaltuoju metų laiku sergame dažniausiai, todėl svarbu tinkamai paruošti organizmą ir sustiprinti jo gebėjimus kovoti su virusinėmis ligomis. Imuninė sistema bus kur kas atsparesnė, jei į savo mitybos racioną įtrauksite tam tikrus maisto produktus, kuriuose gausu vitaminų, mineralų ir antioksidantų.

daugiau

Košė – sveikas ir nebrangus pusryčių variantas, kuris sušildo ir suteikia energijosKošę valgyti tikrai verta, juk ne veltui šiandien visame pasaulyje minima košės diena. Vis dėlto dažniausiai rytais skubame susiruošti į darbą ir laiko pusryčių košei pritrūksta. O be reikalo – košė yra ne tik sveikas, bet ir nebrangus pusryčių variantas, kuris vėstant orams sušildo ir suteikia energijos.

daugiau

Neišmesti nė žievelės – paprasti būdai sunaudoti visas daržovių ir vaisių dalisDaržovių stiebai, lapai, sėklos, vaisių žievelės į šiukšlių dėžę keliauja greitai ir be gailesčio. Tačiau sužinojus, kaip sunaudoti visas daržovių ir vaisių dalis iki galo, galima ne tik išvengti maisto ir pinigų švaistymo, bet ir pagardinti savo kasdienius patiekalus. Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ dalijasi idėjomis, kaip paprastai bei sumaniai suvartoti populiarių daržovių ir vaisių dalis, kurias iki šiol laikėme nevalgomomis.

daugiau

Receptas nuo peršalimo: ką susirgus svarbiausia kasdien vartotiPeršalimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip nerimtas sveikatos sušlubavimas. Vis dėlto laiku nesiėmus gydymo, peršalimo simptomai gali progresuoti. Norint greičiau pasveikti – vien vaistų nepakanka.

daugiau

Vakarų Lietuvos MedicinaSkausmas, fizinis ar estetinis diskomfortas pėdose yra paslepiama, tačiau jautri ir nemaloni problema. Dažniausiai į gydytoją chirurgą moterys kreipiasi ieškodamos pagalbos dėl pėdos deformacijos, plokščiapėdystės ir jų sukeliamų nepatogumų. Kaip atpažinti šias bėdas laiku ir užkirsti kelią jų progresavimui?

daugiau
11 - 20 iš 2587 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke