24x7.lt

Klausiate-atsakome: ar apšerkšnijusi ledų pakuotė arba ledo kristaliukai ant jos reiškia, kad ledai seni?Jei pastebėjote smulkių ledo kristaliukų ant ledų pakuotės arba ji apšerkšnijusi, tai nebūtinai reiškia, kad ledai yra seni, bet dėl kokybės verta suabejoti:

 

daugiau

Kovoti su nutukimu galima ir paprasčiau: kalbamės su chirurgu N. KaseliuLietuviai yra viena labiausiai nutukusių posovietinių šalių lyginti su kaimynais. Žinoma, jie taip pat ne pats geriausias pavyzdys, tačiau vien tai, kad esame pačioje pirmoje pozicijoje pagal nutukimą, deja, nedžiugina. Kodėl lietuviams taip auga svoris ir kaip geriausia su juo kovoti - atsako chirurgas Nerijus Kaselis.

 

daugiau

Nuo nubrozdinimų ir įkandimų – geltonžiedžiai augalaiMaudynių savaitgaliai, išvykos dviračiais ir kitos aktyvios veiklos gryname ore – būtini vasaros atributai. Daugiau judant atsiranda ir daugiau rizikos susižeisti, tad apie malonius vasariškus nuotykius kurį laiką primena nusibrozdinimai, mėlynės ar nedidelės odos žaizdelės. Nors vis daugiau žmonių ieško natūralių sveikatinimosi būdų, neretai pamirštama, kad gydančios pagalbos galima rasti tiesiog gamtoje, o tam tikros žolelės malšina ir saulės sukeltus nudegimus.


daugiau

Kad atostogos neapkarstų: 4 patarimai širdininkamsLiepos pradžioje panaikinus karantiną ir sušvelninus apribojimus, lietuviai suskubo planuoti atostogas užsienyje ar šalies viduje, tačiau apsvarstyti derėtų ne tik kelionės kryptį ar lagamino turinį. Medikai pranešime žiniasklaidai ragina atsakingai elgtis laisvalaikio metu, o ypač suklusti vertėtų sergantiems širdies bei kraujagyslių ligomis.

daugiau

Klausiate - atsakome: kuo skiriasi terminas „geriausias iki ...“ nuo „suvartoti iki...“ ant maisto produkto pakuotės?Skirtingi maisto galiojimo terminai ant maisto produktų pakuočių dažnai sukelia klausimų vartotojui, kaip teisingai suvartoti įsigytą produktą bei kuo skiriasi užrašai, pvz. „geriausias iki ...“ ar  „suvartoti iki...(pabaigos)“ ant maisto produkto pakuotės?

 

daugiau

VMVT tyrimas atskleidė, kokį natūralų mineralinį vandenį geria lietuviaiValstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) departamentai 2021 metų pirmoje pusėje vykdė natūralaus mineralinio vandens gamintojų, tiekėjų bei importuotojų tikslinius patikrinimus, kurių metu vertino natūralaus mineralinio vandens ženklinimo etiketėse, interneto tinklalapiuose skleidžiamą informaciją apie produktą bei atrinko mėginius laboratoriniams tyrimams, kurių metu buvo įvertinta gamintojo pateikiamos informacijos etiketėje atitiktis produkto sudėčiai.

 

daugiau

Karštis – tikras iššūkis duonai: kaip teisingai laikyti, kad nereikėtų išmesti?Duona – vienas pagrindinių lietuvių maisto produktų, tačiau karšta ir drėgna vasara – nemenkas iššūkis jos šviežumui. 30-35 laipsnių aplinkos temperatūra ir didelė drėgmė – tobulos sąlygos veistis pelėsiui, todėl gamintojai pastebi, kad vis daugiau vartotojų ši problema tampa aktuali. Kiek iš tikrųjų galioja duonos gaminiai, kaip apsaugoti juos nuo pelėsio net karščiausią dieną ir kokius rinktis šiuo metų laikotarpiu, pataria „Gardėsio“ duonos produktų vystymo vadovas Tadas Aleknavičius ir VMVT maisto skyriaus vyriausioji specialistė Eimantė Ruzgytė.

daugiau

Norite sustabdyti senėjimo procesą? Į rutiną įtraukite šiuos 5 dalykusSenėjimas – natūralus ir negrįžtamas procesas, vykstantis mūsų ląstelėse, kurio niekaip nesustabdysime. Ląstelės tampa neatsparios oksidaciniam stresui, todėl įvyksta negrįžtami pažeidimai, lemiantys odos raukšlėjimąsi ir kitus senėjimo požymius. Vis dėlto šiuos procesus galime bent šiek tiek prilėtinti, jeigu atidžiau stebėtumėme savo kūną, juo rūpintumėmės ir akylai prižiūrėtume.

daugiau

Kaip atsigaivinti nesukeliant žalos savo sveikatai?Užklupti alinančių vasaros karščių, žmonės skuba atsigaivinti, tačiau dažnai tai daro netinkamai ir po kurio laiko pasijunta prastai. Visų klaidingo atsivėsinimo padarinių sveikatai būtų galima išvengti laikantis kelių paprastų taisyklių.


daugiau

Nudegėte saulėje ir gelbėjatės liaudiškomis priemonės? Nustokite sau kenktiVasaros metu, kai saulės išsiilgę mėgaujamės kaitra paplūdimyje, dažnai pamirštame deramai saugotis ir, nudegę odą, vėliau gydome ir prižiūrime įvairiomis liaudiškomis priemonėmis. Taip galime prisidaryti dar daugiau bėdos. „Camelia“ konsultantė Asta Balkytė pastebi, kad populiariausi buitiniai metodai nudegus nuo saulės – odos tepimas grietine, medumi, kefyru ar natūraliu jogurtu.

daugiau
1 - 10 iš 2385 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke