24x7.lt
Pokalbiai su žvaigždėmis ir dilgėlių skynimas – Dalės Petraitienės sveikatos receptasLietuviams, kamuojamiems kūno ar sielos ligų, tikrai nėra reikalo leistis į ilgas ir brangias keliones po egzotiškas šalis. Sveikatą kuo puikiausiai galima pataisyti ir lietuviškuose laukuose, skinant dilgėles ir širdies skausmą išliejant žvaigždėms. Taip tvirtina liaudies medicinos propaguotoja panevėžiškė Dalė Petraitienė.
daugiau
Ajurveda. Alyvų (alyvuogių) aliejusNuo seno alyvų aliejus dėl gero skonio ir teigiamo poveikio žmogaus sveikatai itin vertintas visame Viduržemio jūros regione. Šiame aliejuje, be kitų vitaminų, apstu vitamino E, antioksidantų ir vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Pirkite tik kokybišką natūralų alyvmedžių aliejų.
daugiau
Tibeto medicinos pagrindas – išsivadavimas iš proto nuodųUnikalią tūkstantmečių tradiciją išsaugojusi tolimos kalnų šalies medicina gali pasirodyti svetima ir egzotiška mums įprastos modernios, įrodymais pagrįstos medicinos kontekste. Tačiau Lietuvoje šiomis dienomis viešintis tibetietis gydytojas Nida Čenagtsang sako, kad tradicinė Tibeto medicina yra kur kas artimesnė moderniajai, negu būtų galima pamanyti. Visgi, nors būdamas artimas įrodymais pagrįstai medicinai, tibetietiškas požiūris į žmogaus sveikatą lieka išskirtinis ir unikalus. Nida Čenagstang pabrėžia, kad šiuolaikinis žmogus būtų sveikesnis dvasiškai ir fiziškai, jeigu tik pasinaudotų per tūkstantmečius patikrintais paprastais tibetietiškos medicinos elementais.
daugiau
Graikiniai riešutai ir jų aliejus sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomisGraikiniai riešutai ne tik mažina cholesterolio kiekį kraujuje. Širdies ir kraujagyslių ligų riziką jie veikia ir kitais būdais, teigia amerikiečių mokslininkai žurnale „Journal of Nutrition“.
Tinka ir riešutai, ir jų aliejus
Visiems žinoma, kad graikiniai riešutai mažina cholesterolio kiekį kraujuje, todėl ypač rekomenduojami sergantiesiems ŠKL. Bet iki šiol nebuvo žinoma, kuris graikinių riešutų komponentas šį efektą sukelia.
daugiau
Natūralioji medicina sumažina širdies ir kraujagyslių ligų rizikąAlternatyvioji medicina gali padėti bendrosios praktikos gydytojams kovoti su lėtinėmis, tarp jų – širdies ir kraujagyslių (ŠKL), ligomis, teigia mokslininkai natūropatai.
Rezultatas – natūraliosios medicinos naudai
Trijuose Kanados miestuose buvo atliktas nedidelis randomizuotas klinikinis tyrimas, kuriame dalyvavo 246 pašto darbuotojai. Tyrimas tęsėsi 52 savaites. Buvo atrinkti subjektai, kurie pasižymėjo aukšta ŠKL rizika: padidėjusiu bendro ir didelio tankio cholesterolio kiekiu kraujyje.
daugiau
Judėjimas sveikatos labuiJudėjimo sveikatos labui dieną, gegužės 10-ąją, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos specialistai primena, kad žmogaus sveikata ir darbingumas labai priklauso nuo jo fizinio aktyvumo. Pasaulio sveikatos organizacijos Europos biuras pateikia tokias fizinio aktyvumo rekomendacijas: suaugusiesiems kasdien reikia bent 30 minučių vidutinio ar didelio intensyvumo fizinės veiklos, o vaikams ir jaunimui – ne mažiau valandos. Tokia reguliari fizinė veikla mažina tikimybę sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, kai kurių rūšių vėžiu, mažina depresijos ir nerimo simptomus bei tikimybę susirgti II tipo cukriniu diabetu, gali padėti palaikant reikiamą kūno svorį ir išvengiant nutukimo.  
daugiau
Fizinis aktyvumas – gyvybinė būsena. Ar pakankamai ją skatiname?2012 m. tyrimo medžiaga rodo, kad  45,5 proc. klaipėdiečių visai nesimankština, iš jų 33,3 proc. to nedaro dėl laiko stokos. 7,3 proc. miestiečių mankštinasi kasdien.

Fizinis pasyvumas – svarbus mirties rizikos faktorius
Fizinis pasyvumas (nepakankama fizinė veikla) yra ketvirtas pagal reikšmingumą pasaulyje mirties rizikos faktorius (6 proc. visų atvejų).
daugiau
Prieš stresą – garu, poezijos žodžiu, žolelėmis ir giliu kvėpavimuSavo gyvenimo prioritetų susidėliojimas, pirties garas, šviežios daržovės ir eiliuotas žodis – skirtingos kilmės, bet veiksmingi ginklai prieš vieną didžiausių šiandienos žmogaus priešų, pavadinimu stresas. 145-ajam Vilhelmo Storostos-Vydūno jubiliejui paminėti skirtoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje Klaipėdoje tradicinės ir natūraliosios  medicinos specialistai bei meno žmonės dalijosi mintimis apie psichoemocinę sveikatą bei streso suvaldymo būdus.
daugiau

Žygiavimas pėsčiomis – geriausia diabeto ir kitų ligų prevencijaPrieš 15 metų pradėjęs organizuoti karių žygius jurbarkiškis Vidmantas Genys pėsčiomis oficialiai yra nužingsniavęs 2427 kilometrus. Išėjęs į atsargą į pėsčiųjų žygius kviečia ir civilius, jaunus ir brandaus amžiaus tautiečius.

daugiau

Iš arčiau: žvilgsnis į sielos langus ©Suren ManvelyanAkis – ne toks jau ir idealiai lygaus paviršiaus burbuliukas, kaip norėtųsi įsivaizduoti. Į akį įsižiūrėjus iš arčiau, akis veikiau panaši į užgesusio ugnikalnio kraterį, kurį supa įvairiaspalviai rainelės šlaitai.

daugiau
2811 - 2820 iš 2831 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  281 282 283 284  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos
Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke